سرمایه‌گذاران روز ارائه تامزآپ

سرمایه‌گذاران حاضر در روز ارائه تامزآپ

 شتاب‌دهنده سکو

سکو یک شتاب دهنده تخصصی در حوزه سلامت است که مبتنی بر کوچینگ خدمات خود را به استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های تجهیزات پزشکی و سلامت دیجیتال ارائه می‌دهد.

شرکت کارآفرینان اقتصادی سلام

شرکت کارآفرینان اقتصادی سلام، با مشارکت تعدادی از مدیران صنایع مختلف و به‌کارگیری تجربه سی ساله آنها، از سال ۱۳۹۲ با سرمایه‌گذاری در شرکت «آریاطب فیروز» آغاز به کار نمود. این گروه پس از گذشت شش سال، اکنون فعالیت خود را به چهار حوزه تجهیزات پزشکی، خدمات درمانی، سلامت دیجیتال و دارو متمرکز نموده است و در حال حاضر در قالب شرکت‌های زیرمجموعه به کار خود ادامه می‌دهد. رویای گروه سلام بازطراحی چرخه سلامت است. به گونه‌ای که در آن مهم‌ترین چالش‌های نظام سلامت، به بارزترین مزیت‌های آن تبدیل شود.

 شتاب‌دهنده سلامت الکترونیک کارا

شتاب‌دهنده کارا در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با هدف حمایت و به ثمر رساندن ایده‌های خلاق و کاربردی، ایجاد شبکه آموزشی صحیح و انجام طرح‌های علمی و تحقیقاتی آغاز کرد. ماموریت اصلی کارا، شناسایی و ترمیم شکاف‌های موجود در صنعت سلامت کشورتعریف شده است. ایده‌هایی که فرصت حضور در کارا را بیابند می‌توانند از فضای کار اشتراکی این مجموعه استفاده کرده و سرمایه اولیه متناسب با ایده خود را دریافت کنند. همچنین در طول دوره حضور در کارا می‌توانند از خدمات آموزشی، آشنایی با شبکه‌های ارتباطی حوزه سلامت، ارتباط با سایر استارتاپ‌های فعال در این حوزه و معرفی به سرمایه‌گذاران استفاده کنند.

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی تجهیزات پزشکی

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی در زمینه‌هایی همچون تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی، صدور ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز برای قراردادهای پژوهشی و کاربردی، سرمایه گذاری ریسک‌پذیر در طرح‌های فناورانه و ایجاد کسب‌وکارهای جدید در حوزه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند.

شتاب‌دهنده مجازی وینوهاب

شتاب‌دهنده مجازی وینوهاب، بازوی مدیریت نوآوری و سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکت پرسال است. وینوهاب با اجرای برنامه‌های مناسب، زمینه توانمندسازی علاقه‌مندان به کارآفرینی و امکان همکاری با تیم‌های نوآور و سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌ها در مراحل مختلف را فراهم می‌آورد.

Smartup Ventures

اسمارت‌آپ یک شرکت سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر است که در بخش early stage اکوسیستم کارآفرینی ایران فعالیت می‌کند. بنیان‌گذاران اسمارت‌آپ از دنیای کارآفرینی پا به عرصه سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر گذاشته‌اند. نگاه کارآفرینانه آنان در کنار دانش حاصل از تعامل با استارتاپ‌های مختلف، زمینه‌ساز توسعه یک مدل منتورینگ شده است که یکی از اصولی‌ترین آورده‌های غیر‌مالی اسمارت‌آپ در سرمایه‌گذاری‌هایش است.

شرکت سرمایه‌گذاری شناسا

شرکت سرمایه گذاری شناسا، بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه مالی پاسارگاد است که بر روی کسب‌وکارهای نوپا سرمایه‌گذاری می‌کند.

مرکز نوآوری رفاتک

رفاتک در سال ۱۳۹۷ و با هدف فعالیت در دو حوزه‌ی اصلی فناوری مالی و سلامت توسط بانک رفاه و با همکاری دانشگاه صنعتی شریف تاسیس گردید. این مرکز می کوشد با توجه به توان و زیرساخت‌های بانک رفاه و شرکای کلیدی آن و استفاده از توان متخصصان و نخبگان کشور به عنوان یکی از بازیگران اصلی زیست‌بوم فناوری مالی و سلامت ایران شناخته شود. رفاتک بستری مجهز و زیرساختی مناسب برای تاسیس و توسعه استارتاپ‌ها فراهم می‌آورد.

شرکت توسعه صنعتی مشفق

با توجه به اهداف و ماموریت‌های تعریف‌شده برای مدیران شرکت توسعه صنعتی مشفق در به کارگیری درست سرمایه و امکانات در اختیار از طریق سرمایه‌گذاری و ماموریت اجتماعی این شرکت در خصوص کارآفرینی و ایجاد اشتغال و گسترش امید در بین جوانان، واحد توسن تاسیس گردید. واحد توسعه سرمایه‌گذاری‌های نو که به اختصار توسن نام‌گذاری شده است، با هدف ورود به بازار سرمایه‌گذاری‌های نوین و تامین سرمایه طرح‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در راستای افزایش سبد سرمایه‌گذاری‌های شرکت، فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۷ به طور رسمی آغاز نمود.

گروه سرمایه گذاران نیک‌اندیش کارایا

گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا یکی از نهادهای فعال اکوسیستم نوآوری است که گروهی از سرمایه‌گذاران شخصی (Angel) را گرد هم آورده است. این مجموعه تا کنون ۱۲ سرمایه‌گذاری به ارزش حدودی ۴.۵ میلیارد تومان انجام داده است و علاقه مند به سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌هایی است که با تکنولوژی روز دنیا حرکت می‌کنند.

تامزآپ را دنبال کنید

تامزآپ

تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است که توسط مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

تامزآپ

تامزآپ برنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه سلامت است که توسط مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

دسترسی سریع

تامزآپ را دنبال کنید